Sposób na cellulit

Sonotermolipoliza

Cellulit – jest to problem, który dotyka każdej z nas niezależnie od wieku czy wagi. Przyczyn powstawania tego zjawiska jest wiele. Ale droga do pozbycia się tego problemu jest jedna – skuteczny zabieg medyczny, czyli sonotermolipoliza.

To najczęściej wykonywany zabieg w naszym salonie ze względu na często pojawiający się problem, jak i na najwyższą skuteczność działania. Efekty tego zabiegu uzależniają, a zabieg dodatkowo jest przyjemny jak masaż, skuteczny jak trening na siłowni. Ultradźwięki wykorzystywane podczas tego zabiegi skutecznie walczą z cellulitem, a fale radiowe przywracają skórze jędrność i sprężystość.

Przeciwskazania do zabiegu sonotermolipozliy:

  • choroby wątroby,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • rozrusznik serca,
  • ciąża i laktacja,
  • zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5 lat od wyleczenia.

Zabieg na aparaturze medycznej Fusiomed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.


Radiofrewkencja mikroigłowa

Usuwanie cellulitu jest tak ważne ze względu na to, że widoczne zmiany na skórze są powodem dyskomfortu i kompleksów. Cellulit to zmartwienie wielu kobiet, najczęściej to zjawisko występuje po ciąży i porodzie. Jednak nie tylko.

Zmiany skórne w postaci cellulitu można skutecznie i trwale usuwać poprzez radiofrekwencję mikroigłową, szczególnie w połączeniu z karboksyterapią. Trwałe usuwanie cellulitu wymaga serii zabiegów, jednak efekty są bardzo zadowalające.


Karboksyterapia

Karboksyterapia – leczenie dwutlenkiem węgla, zwanym ze względu na swoje dobroczynne działanie „cudownym gazem”  – doskonałe efekty, bez działań niepożądanych – stało się prawdziwym przełomem. Jest to zabieg idealny w połączeniu z radiofrekwencją mikroigłową w celu zwiększenia efektu zabiegu.

Cennik

Sonotermolipoliza 1 zabieg400 zł
Sonotermolipoliza 6 zabiegów1300 zł zamiast 2400 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa 1 zabieg1000 zł
Radiofrewkwencja mikroigłowa 3 zabiegi2400 zł zamiast 3000 zł
Karboksyterapia200 zł
Karboksytarpia 10 zabiegów1200 zł zamiast 2000 zł