Sposób na rozstępy

Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg radiofrewkencji mikroigłowej oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Rozstęp jest to blizna, więc jest to proces długotrwały do zlikwidowania i wymaga czasu i cierpliwości, jednak nie jest to problem nie do pozbycia się!


Karboksytarapia

Jest to zabieg, przy którym wykorzystuje się dwutlenek węgla, który ma dobroczynne działanie na wielu płaszczyznach – pomaga usunąć worki i cienie pod oczami, hamuje wypadanie włosów oraz działa skutecznie na cellulit i rozstępy. Zabieg ten jest stosowany jako metoda łączona z radiofrewkwencją mikroigłową w celu uzyskania mocniejszych efektów.


Plazma azotowa

Jest to nowa technika usuwania rozstępów. Sama technologia plazmy azotowej jest niezwykle innowacyjna. Azot zostaje poddawany radiofrekwencji o bardzo dużej częstotliwości, ona zaś w połączeniu z gazem – azotem – wytwarza plazmę, czyli używaną podczas zabiegów energię. Energia cieplna jest równomiernie absorbowana przez skórę, tworząc prawidłowe warunki naturalnych czynników wzrostu dla nowego kolagenu i procesu regeneracji skóry.

Cennik

Radiofrekwencja mikroigłowa 1 zabieg1000 zł
Radiofrewkwencja mikroigłowa 3 zabiegi2400 zł zamiast 3000 zł
Karboksyterapia200 zł
Karboksyterapia 10 zabiegów1200 zł zamiast 2000 zł
Plazma azotowa1500-2000 zł (2 zabieg po 3 miesiącach 50% taniej)