Ujędrnianie

Sonotermolipoliza

Zabieg sonotermolipolizy jest idealny zabiegiem dla zwiotczałej i luźnej skóry. Dedykowany jest dla Pań po ciążach, po utracie wagi lub dla wszystkich tych, którzy chcą ujędrnić i wymodelować swoją sylwetkę.

Wykorzystane w zabiegu technologie jak ultradźwięki i fale radiowe są idealnym połączeniem dla uzyskania pięknej sylwetki. Ultradżwięki rozbijają komórki tłuszczowe, co wyszczupla sylwetkę. Fala radiowa działa na pojędrnie skóry. Efekt pojędrnienia widać już po pierwszym zabiegu, jednak dla najlepszego efektu dedykowana jest do wykonania seria zabiegów.

Przeciwwskazania do zabiegu sonotermolipolizy to:

  • choroby wątroby
  • choroby autoimunologiczne
  • rozrusznik serca
  • ciąża i laktacja
  • zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5lat od wyleczenia

Zabieg na aparacie Fusiomed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.


Radiofrwekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa jest to zabieg to zabieg stosowany w kosmetologii i medycynie estetycznej na odmłodzenie i ujędrnienie skóry. Zabieg ten zwiększa napięcie skóry i jej zagęszczenie, przez co skóra jest jędrna, elastyczna i gładka.

Radiofrekwencja mikroigłowa polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych, a także indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Mikronakłuwanie to z kolei działanie na skórę mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają jej regenerację. Połączenie tych dwóch technik daje lepsze efekty.

Cennik

Sonotermolipoliza 1 zabieg400 zł
Sonotermolipoliza 6 zabiegów1300 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa1000 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa 3 zabiegi2400 zł zamiast 3000 zł