Pedicure

Zadbaj o kondycję Twoich stóp! Korzystasz z nich cały dzień, męczysz niewygodnymi butami – należy im się od Ciebie odrobina luksusu! Nie pozwól, żeby konieczność odsłonięcia stóp wywoływała u Ciebie skrępowanie! Czuj się swobodnie na plaży, basenie czy podczas romantycznego wieczoru! Pozbądź się odcisków, szorstkiej skóry, drobnych blizn i przebarwień!


Pedicure klasyczny

Jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym salonie, który zapewnia komfort i piękny wygląd Twoim stopom. Zabieg zaczynamy od skrócenia płytki paznokcia i usunięcia obumarłego naskórka zarówno wokół paznokcia oraz wału paznokcia za pomocą frezarki. Obumarły naskórek na stopach również usuwany jest za pomocą frezarki. Wszystkie te czynności poprzedzamy naniesieniem odpowiednich preparatów zmiękczających. Podczas zabiegu stosujemy również peeling oraz balsam starannie dobrany do potrzeb naszej stopy. Na koniec wykonujemy relaksujący masaż. Odłuszcznony wcześniej paznokieć malujemy lakierem. Na koniec służymy radą dotyczącą dalszej pielęgnacji,której celem będzie usunięcie lub zlikwidowanie czynników


Pedicure hybrydowy

Wykonywany tak samo jak pedicure klasyczny. Dobieramy do pomalowanie paznokci lakier hybrydowy, który dłużej utrzymuje się na płytce paznokcia.

Cennik

Pedicure tradycyjny90 zł
Pedicure tradycyjny z malowaniem95 zł
Pedicure tradycyjny z french malowaniem100 zł
Pedicure hybrydowy125 zł
Pedicure french hybrydowy130 zł
Pedicure hybrydowy ozdobny140 zł
Zdjęcie hybrydy20 zł
Żel na paznokcie100 zł
Spa stóp (peeling, maska, parafina)40 zł