Zabiegi regeneracyjne

Silna regeneracja włosów

Przywraca włosom piękny i zdrowy wygląd! Głęboko odżywia włosy osłabione i zniszczone! Świetny zabieg dla zniszczonych włosów –PIELĘGNACJA Z INTENSYWNIE REGENERUJĄCĄ AMPUŁKĄ. Dodatkowy efekt zapewnia DZIAŁANIE PODCZERWIENI – promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczone tkanki włosów i stymuluje cyrkulację krwi w skórze głowy. Efekt – zdrowsze, bardziej miękkie, jedwabiste włosy!

DZIAŁANIE ULTRADŹWIĘKÓW:

  • odbudowanie włókna włosa,
  • odświeżenie i przedłużenie koloru,
  • wzmocnienie łuski włosów,
  • poprawa sprężystości włosów,
  • eliminacja elektrostatyczności.
  • Jest to silny trójfazowy zabieg o mocnym działaniu regenerującym włosy.

 


Intensywne nawilżanie

Jest to ekspresowy zabieg, który dodawany jest to usługi czesania, strzyżenia lub koloryzacji. Intensywnie nawilża i odżywia włosy. Przez długi czas czuć, że włosy są przyjemniejsze w dotyku, mają więcej blasku. Każdy włos tego potrzebuje!


Botox na włosy

Botox na włosy jest zabiegiem odtwarzającym strukturę włókien włosów. Stymuluje włosy do wznowienia ich naturalnych procesów. Kuracja Botox to podwójna formuła z kompleksem roślinnych komórek macierzystych i kolagenu.

Pierwsza faza – Szamponem roślinnym oczyszczamy włosy z zanieczyszczeń na powierzchni oraz wnika on w głąb włókien włosów.

Druga faza – stosujemy ampułkę, która wzbogaca włosy o nowe składniki zgodne ze strukturą włosów, staje się ich integralną częścią. Jednocześnie rewitalizuje aktywne partie włosów.

Trzecia faza – nakładamy maskę, która przywraca włosom naturalne nawilżenie oraz elastyczność!

 

Cennik

Silna regeneracja włosów100 zł ( bez strzyżenia i stylizacji)
Intensywne nawilżanie50 zł (bez strzyżenia i stylizacji)
Botox na włosy150 zł (bez strzyżenia i stylizacji)