O nas

Zastanawiasz się dlaczego miałabyś/miałbyś zaufać akurat nam?

Stworzyłyśmy zgrany zespół, który kocha swoją pracę i traktuje je jak swoją pasję. W tym miejscu tworzymy piękno.  Naszym celem jest zadbanie nie tylko o piękny wygląd klienta, ale także o jego komfort i zdrowie. Dlatego tak duży nacisk w naszej pracy stawiamy na zabiegi regenerujące, odbudowujące włosy, skórę i paznokcie.

Świadczymy usługi z zakresu podologii, manicure, pedicure i fryzjerstwa.

Wykonując zabiegi podologiczne chcemy z powrotem postawić naszego klienta na nogi, pozbawiając go bólu i ucisku raz na zawsze.

Wykonując zabiegi manicure czy pedicure stawiamy też na regenerację paznokci. Wiele osób zmaga się z problemem cienkich, łamliwych paznokci. Staramy się znaleźć na to odpowiednie rozwiązanie.

Usługi fryzjerskie to te usługi, po których najszybciej widać zmianę w naszym wyglądzie – nowej koloryzacji czy strzyżeniu. Oprócz zmiany wyglądu, szczególną uwagę przykładamy także do pielęgnacji włosów. Oferujemy szereg regeneracji na cienkie, łamliwe i zniszczone włosy.

Nasze zespół tworzą 4 kosmetyczki – Wiola, Monika, Natalia i Tatiana oraz 3 fryzjerki – Honorata, Halina i Dominika(Miśka).

Do zobaczenia u Nas w Studiu 17!