Nasz zespół

Nazywam się AGNIESZKA BUJNOWSKA i jestem właścicielką Studia Piękna. Moja miłość do kosmetyki zrodziła się w naturalny sposób, kiedy sama szukałam dla siebie pomocy.W latach 80-tych nikt jeszcze nie słyszał o naprawdę skutecznych i nowoczesnych kosmetykach. Byłam jedną z wielu młodych dziewcząt, które borykały się z przykrym i uciążliwym problemem trądziku. Nie wystarczały mi zapewnienia, że „to przejdzie z wiekiem” intensywnie szukałam skutecznych metod leczenia i profilaktyki trądziku. W końcu pasja i determinacja przerodziła się w zawód, a po trądziku pozostały już tylko przebarwienia i blizny. Z tym również sobie poradziłam.Wszystkie dostępne metody testowałam i wciąż testuję na sobie, dlatego wiem co będzie skuteczne w Twoim przypadku! Teraz, jako kobieta dojrzała, mam przed sobą kolejne wyzwanie – walkę z objawami upływającego czasu – zmarszczkami, utratą jędrności skóry, spowolnionym metabolizmem i kilogramami, które coraz ciężej stracić… Tutaj również możesz liczyć na moją pomoc i doświadczenie – po to, by wybrać najskuteczniejszy zabieg dla Ciebie. Zadbam o Twoją skórę tak jak dbam o swoją.

Nigdy nie byłam osobą z nieskazitelną cerą, dlatego rozumiem Twoje problemy – skoro pomogłam sobie, pomogę również Tobie!

W zawodzie kosmetyczki aktywnie działam od 1988 roku. Od 1996 roku  zajmuję się  również  fryzjerstwem. Pełnię funkcję Podstarszej Cechu Rzemiosł Różnych oraz przewodniczącej Sekcji Fryzjerskiej.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką i od niedawna fanką treningów na siłowni z moim motywującym trenerem.

 

Mam ogromne szczęście przyciągać do siebie wspaniałych ludzi – takimi ludźmi są osoby, z którymi współpracuję. Stworzyliśmy zgrany zespół, który kocha swoją pracę… wcale nie traktując tego miejsca jak pracę, a miejsce, w którym tworzymy piękno.Nasz zespół składa się z 6 kosmetyczek, 3 fryzjerów, lekarza medycyny estetycznej i niezawodnej recepcjonistki. Nasi fryzjerzy to bardzo kreatywne osoby, które śledzą wszystkie trendy i nowości i uczestniczą w szkoleniach z najnowszych strzyżeń i koloryzacji, tak byś Ty wychodząc z naszego salonu czuła się, że to Ty wyznaczasz fryzjerskie trendy, a nie żadne gwiazdy. Nasze kosmetyczki to bardzo skrupulatne dziewczyny, które swoją pracę wykonują wyjątkowo precyzyjnie. Stale szkolą się w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, stawiając na indywidualne podejście do każdego przypadku.Ogromne doświadczenie i wiedza, którą się dzielą i stale zdobywają, pokazuje, że nie ma problemu, którego nie da się pokonać – nawet przemijającego czasu.Medyczny sprzęt klasy premium, na którym mamy przyjemność pracować pozwala zatrzymać czas i odmłodzić każdą z nas.Nasz zespół lekarsko-kosmetologiczny pomógł już nie jednej z Was przezwyciężając problemy i kompleksy, o których wcześniej myślałyście – nic nie da się z tym zrobić! My zawsze szukamy rozwiązania. Ostatnią osobą, w naszym zespole jest nasza recepcjonistka, która rozumie jak każda kobieta uwielbia spędzać czas w salonie piękności, dlatego zawsze z przyjemnością zapisuje Was do Nas na kolejną wizytę.

Do zobaczenia u Nas w Studiu Piękna!