Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to najlepszy wynalazek dla kobiet, który pozwala nam o każdej porze dnia i nocy wyglądać pięknie, a także zaoszczędza nasz czas każdego dnia.

Makijaż permanentny to świetna alternatywa na tradycyjnego makijażu. Dzięki niemu można w naturalny sposób skorygować brwi, nadać im idealny kształt, nanieść kreskę na powiekę i podkreślić linię rzęs. Makijaż permanentny pomaga podkreślić naszą urodę. Przy wykonywaniu zabiegu pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej naskórki i utrzymują się przez kilka lat. Wraz z upływem czasu dochodzi do stopniowego wypłukiwania i rozjaśniania barwnika. Czas utrzymywania się barwnika w skórze jest uwarunkowany wieloma czynnikami i jest to kwestia indywidualna.


Metoda pudrowa

Obecnie najczęściej wykonywaną metodą makijażu permanentnego brwi jest metoda pudrowa. Makijaż daje efekt brwi pomalowanych cieniem lub pomadą do brwi. Lingeristka podkreśla naturalny kształt brwi, korygując ich asymetrię i niedoskonałości. Makijaż permanentny codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i utrzymuje się przez długi czas.


Metoda cienia

Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Jest to dobra metoda pigmentacji brwi dla Pań, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów lub dla tych, które chcą całkowicie zmienić kształt swoich brwi.


Metoda piórkowa (microblading)

Manualna pigmentacja brwi z efektem najbardziej naturalnym jaki można uzyskać. Metoda ta pozwala na rekonstrukcję i uzupełnienie brwi pojedynczymi włoskami . W rezultacie uzyskujesz podkreślone, zagęszczone brwi wyglądające bardzo naturalnie. Celem zabiegu jest nie całkowite wypełnienie brwi, tylko naturalne zagęszczenie i nadanie koloru.


Kreska górna i dolna

Kreskę górną na oku można polecić każdemu! Osoba w każdym wieku, o różnym typie urody będzie wyglądać świetnie, nawet u osób nie malujących się. Kreska górna podkreśla linię rzęs, dając efekt gęstych rzęs, a spojrzenie od razu jest bardziej wyraziste. Górną kreską możemy zagęścić linię rzęs, podkreślić piękny kształt oka lub też wykonać lekką korektę oczu z opadającymi do dołu kącikami lub opadającymi powiekami.

 

Cennik

Metoda pudrowa brwi + korekta po 4-6 tygodniach490 zł + 190 zł
Metoda cienia brwi500-800 zł
Metoda piórkowa brwi500zł
Makijaż permanentny usta600-800zł
Kreska górna400-800zł
Kreska dolna350zł
Kreska górna i dolna650-1100zł
Usuwanie makijażu brwi250zł