Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to najlepszy wynalazek dla kobiet, który pozwala nam o każdej porze dnia i nocy wyglądać pięknie, a także zaoszczędza nasz czas każdego dnia.

Makijaż permanentny to świetna alternatywa na tradycyjnego makijażu. Dzięki niemu można w naturalny sposób skorygować brwi, nadać im idealny kształt, nanieść kreskę na powiekę i podkreślić linię rzęs. Makijaż permanentny pomaga podkreślić naszą urodę. Przy wykonywaniu zabiegu pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej naskórki i utrzymują się przez kilka lat. Wraz z upływem czasu dochodzi do stopniowego wypłukiwania i rozjaśniania barwnika. Czas utrzymywania się barwnika w skórze jest uwarunkowany wieloma czynnikami i jest to kwestia indywidualna.


Metoda cienia

Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Jest to dobra metoda pigmentacji brwi dla Pań, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów lub dla tych, które chcą całkowicie zmienić kształt swoich brwi.


Metoda piórkowa (microblading)

Manualna pigmentacja brwi z efektem najbardziej naturalnym jaki można uzyskać. Metoda ta pozwala na rekonstrukcję i uzupełnienie brwi pojedynczymi włoskami . W rezultacie uzyskujesz podkreślone, zagęszczone brwi wyglądające bardzo naturalnie. Celem zabiegu jest nie całkowite wypełnienie brwi, tylko naturalne zagęszczenie i nadanie koloru.

Cennik

Metoda cienia500-800 zł
Metoda piórkowa500 zł
Makijaż permanentny usta600-800 zł
Kreska górna400-800 zł
Kreska dolna350 zł
Kreska górna i dolna650- 1100 zł