Oczyszczanie

Masz dość wracających jak bumerang zaskórników? Chcesz pozbyć się przykrych niespodzianek w postaci „pryszczy” na środku nosa przed ważnym spotkaniem? Marzysz o tym, żeby twoja twarz przestała świecić się zaledwie godzinę po nałożeniu makijażu? A może twoja dorastająca pociecha ma problem z trądzikiem młodzieńczym?W naszym salonie mamy naprawdę bogatą ofertę zabiegów oczyszczających. Program zabiegów dobierany jest indywidualnie po konsultacji z naszymi specjalistkami.


Peeling ultradzwiękowy

Peeling ultradzwiękowy to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, która zastępuje manualne oczyszczanie twarzy (które jak zapewne pamiętacie – nie należy do przyjemnych!) . Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Peeling ultradzwiękowy   przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Jakie są zalety i efekty tego zabiegu? Jest bezbolesny, nie ma efektów ubocznych, można stosować do każdego rodzaju skóry. A jakie przynosi efekty? Leczy trądzik i oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki i zaskórniki,   rozjaśnia skórę.  Idealny dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.


Zabiegi z użyciem kwasów owocowych

Zabieg z użyciem kwasów owocowych to trójfazowy zabieg, który stanowi połączenie trzech kwasów o różnych właściwościach. Pierwszy, kwas jabułszkowy ma niesamowite właściwości – odświeża, oczyszcza i wygładza cerę, ujednolica koloryt skóry, redukuje zaskórniki i niedoskonałości, ale to także niesamowita profilaktyka antystarzeniowa dla naszej skóry. Kwas migdałowy łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Kwas azelainowy zmniejsza tworzenie czopów łojowych, hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawania trądziku.

Cennik

Peeling ultradzwiękowy200
Zabiegi z użyciem kwasów owocowych200-250