Trądzik

Masz dość wracających jak bumerang zaskórników? Chcesz pozbyć się przykrych niespodzianek w postaci „pryszczy” na środku nosa przed ważnym spotkaniem? Marzysz o tym, żeby twoja twarz przestała świecić się zaledwie godzinę po nałożeniu makijażu? A może twoja dorastająca pociecha ma problem z trądzikiem młodzieńczym?

W naszym salonie mamy naprawdę bogatą ofertę zabiegów przeciwtrądzikowych. Program zabiegów dobierany jest indywidualnie po konsultacji z naszymi specjalistkami.


Laserowe usuwanie trądziku

Bez wątpienia można stwierdzić, że w dzisiejszych czasach laser stał się jedną z najbardziej skutecznych metod leczenia przeróżnych defektów skórnych. Wiązka lasera nie tylko stymuluje skórę do odnowy, ale także znacząco wygładza jej powierzchnię. Jakie są największe atuty laserowego usuwania trądziku, oprócz wysokie skuteczności? Zabieg ten jest BEZBOLSENY, a po zabiegu można wrócić do innych czynności. Po zabiegu pojawić się może lekkie zaczerwienienie, które znika do końca dnia. Wiązka lasera CPL niszczy bakterie, które najczęściej wywołują trądzik – bez leków, bez bólu i bez wydłużającego się okresu rekonwalescencji.

Już po pierwszym zabiegu widać efekty. Skóra staje się bardziej wygładzona, pory zmniejszone, a zmiany skórne ustępują. Ilość zabiegów uzależniona jest od tego jak duży jest problem. Zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępie miesiąca.


Peeling ultradzwiękowy

Peeling ultradzwiękowy to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, która zastępuje manualne oczyszczanie twarzy (które jak zapewne pamiętacie – nie należy do przyjemnych!) . Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Peeling ultradzwiękowy przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Jakie są zalety i efekty tego zabiegu? Jest bezbolesny, nie ma efektów ubocznych, można stosować do każdego rodzaju skóry. A jakie przynosi efekty? Leczy trądzik i oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki i zaskórniki, rozjaśnia skórę. Idealny dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.


Zabiegi z użyciem kwasów owocowych

Zabieg z użyciem kwasów owocowych to trójfazowy zabieg, który stanowi połączenie trzech kwasów o różnych właściwościach. Pierwszy, kwas jabułszkowy ma niesamowite właściwości – odświeża, oczyszcza i wygładza cerę, ujednolica koloryt skóry, redukuje zaskórniki i niedoskonałości, ale to także niesamowita profilaktyka antystarzeniowa dla naszej skóry. Kwas migdałowy łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Kwas azelainowy zmniejsza tworzenie czopów łojowych, hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawania trądziku.

Cennik

Laserowe usuwanie trądziku400 zł
Peeling ultradzwiękowy200 zł
Zabiegi z użyciem kwasów owocowych200- 250 zł