Zabiegi na twarz

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, która zastępuje manualne oczyszczanie twarzy (które jak zapewne pamiętacie – nie należy do przyjemnych!). Usuwa  zanieczyszczenia oraz martwe komórki skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Peeling kawitacyjny przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Jakie są zalety i efekty tego zabiegu? Jest bezbolesny, nie ma efektów ubocznych, można stosować do każdego rodzaju skóry. A jakie przynosi efekty? Leczy trądzik i oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki i zaskórniki,   rozjaśnia skórę.  Idealny dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem całorocznym.

✅ oczyszczenie skóry
✅ rozjaśnienie skóry
✅ usuwanie martwych komórek i zaskórników
✅ zadbanie o skórę przetłuszczającą się
✅ usuwanie trądziku pospolitego i zaskórników


Peeling kawitacyjny + sonoforeza

Zabieg składa się z dwóch części, pierwszej – peelingu kawitacyjnego, który ma za zadanie dogłębnie oczyścić skórę, drugiej – sonoforezy – wtłaczanie aktywnych składników w głąb skóry.

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, która zastępuje manualne oczyszczanie twarzy, a to jak dobrze pamiętacie nie należało do przyjemnych. Usuwa  zanieczyszczenia oraz martwe komórki skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ma na celu oczyszczenie i rozjaśnienie skóry, usunięcie martwych komórek i zaskórników, zadbanie o skórę przetłuszczającą się, usunięcie trądziku pospolitego i zaskórników.

Sonoforeza to zabieg, który polega na wtłaczaniu w głąb skóry składników aktywnych, dzięki zastosowaniu masażu ultradźwiękowego. Substancja aktywna dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry. Odpowiednio dobrane składniki do potrzeb skóry – nawilżają, odżywiają i regenerują skórę, dbają o skórę naczyniową czy skórę z przebarwieniami, stosowane w terapii anti-aging.


DERMAPEN

Mezoterapia Dermapen jest to metoda głębokiej i bezpośredniej rewitalizacji skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu kardridżem („wstrzyknięciu”)małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej.

Dzięki takiemu sposobowi podania (bezpośrednio w skórę), substancje aktywne docierają znacznie głębiej w wybrane miejsce, z ominięciem bariery skóry. Zabieg jest więc znacznie bardziej skuteczny. Na przykład kwas hialuronowy zawarty w kremie prawie w ogóle nie penetruje w głąb skóry, zostaje na jej powierzchni i pełni jedynie funkcję nawilżającą. Natomiast podany w postaci mezoterapii przechodzi w głąb skóry, nawilża i odmładza skórę od środka. I tak jest z każdym aktywnym składnikiem. Podany w postaci kremu przedostaje się do skóry w znikomym procencie, natomiast podany w trakcie mezoterapii, penetruje w głąb skóry niemalże w 100%.

Zabieg mezoterapii Dermapen jest prawie bezbolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia (krem znieczulający).

Zabieg wykorzystywany w celu:

✅obkurczenie porów i gruczołów łojowych

✅zwiększenie napięcia skóry

✅redukcja płytkich i głębokich zmarszczek

✅odmładzanie wyglądu twarzy, szyi i dekoltu

✅poprawa gęstości i elastyczności skóry

✅spłycenie blizn potrądzikowych

✅hamowanie łysienia


Zabiegi z użyciem kwasów owocowych

Zabiegi z użyciem kwasów owocowych to nic innego jak profesjonalny peeling z użyciem odpowiedniego kwasu. Osłabiają one wiązania między komórkami martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczanie. Dzięki kwasom skóra pozbawiona jest martwych komórek, a także zanieczyszczeń. Odtykają się pory, a skóra jest głęboko oczyszczona.

Zabiegi wykonywane na bazie kwasów owocowych dają bardzo dobre rezultaty oraz mają szerokie spektrum działania. Ponieważ jednak każdy kwas jest inny, ma też inne działanie i inne przeznaczenie. Niektóre kwasy niwelują niedoskonałości skóry, inne ujednolicają jej koloryt, jeszcze inne ściągają pory, regulują wydzielanie sebum, rozjaśniają blizny, mają właściwości przeciwzapalne, nawilżające czy też dobrze wpływają na elastyczność skóry. Dlatego też dobiera się je do rodzaju skóry i jej problemu. Zabieg z użyciem kwasów owocowych zalecany jest przy trądziku, przetłuszczaniu się skóry, szarej i zmęczone skórze, zmianach pigmentacyjnych i przebarwieniach, w przypadku pojawienia się zmarszczek, w celu zatrzymania procesów starzeniowych skóry, terapii skóry wrażliwej.

W każdym z problemów skórnych dobierana jest indywidualna terapia z kwasami, która pomaga uporać się z niedoskonałościami skóry.

x (x)

Cennik

Peeling kawitacyjny200 zł
Peeling kawitacyjny + sonoforeza200 zł
Dermapen350 zł
Zabiegi z użyciem kwasów owocowych200 - 250 zł